شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
۲۰:۳۹:۰۱
فرمانداری شهرستان خوانسار

مراسم تکریم و معارفه فرماندار جدید شهرستان خوانسار

مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان خوانسار برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار با حکم استاندار و طی مراسمی با حضور جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان مهندس عباسعلی علیخاصی به عنوان فرماندار جدید شهرستان خوانسار معارفه گردید.
در ابتدای برنامه حجت الاسلام والمسلمین خواجه کریمی امام جمعه شهرستان طی سخنانی بیان داشت؛
حکومت اسلامی به دنبال آبادانی بخش‌های مختلف جامعه است تا مردم عاقبت به خیر شوند، انقلاب یعنی روی گرداندن از سیاستهای دنیا مداری که تنها دنیای بشریت را مدنظر قرار می‌دهند و کاری به آخرت ندارند.
درادامه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بیان داشت؛ مسئولین باید مردمی باشند و با حضور خود در مساجد، مراسمات، نماز جمعه با مردم زندگی کند تا بتوانند مشکلات مردم را لمس نمایند.
ایشان افزود مدیران در دولت جدید باید با برنامه و هدفمند برای مردم کار کنند تا مردم نتیجه آن را ببینند، جان نثاری از فرماندار جدید به عنوان یکی از نیروهای انقلابی و ارزشی کشور عنوان کرد و افزود فرماندار باید برای دین و دنیای مردم برنامه داشته باشد و باید بداند که فرماندار همه مردم شهرستان است نه برای یک گروه یا قشر خواستی ، بنابراین همه مشکلات مردم باید مورد توجه قرار گیرد وحل شود.
دکتر خاتمی نماینده مردم شریف شهرستان های خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی نیز به مشکلات اقتصادی موجود اشاره کرد و افزود؛ مردم به دلیل فشار اقتصادی در رنج هستند و لازم است با حرکت جهادی مسئولین استانی و شهرستانی مشکلات مرتفع گردد. وی همچنین به معضل بیکاری اشاره کرد وافزود با راه اندازی شرکت های صنعتی و همچنین جذب سرمایه گذاران تا حد زیادی مشکل بیکاری جوانان در شهرستان رفع می گردد.
ایشان درپایان برای فرماندار جدید موفقیت در راه خدمت رسانی مطلوب به مردم را آرزو نمود.
در پایان مراسم از زحمات یک سال و شش ماه محمود مسلم زاده فرماندار سابق شهرستان خوانسار تقدیر و مهندس عباسعلی علیخاصی با حکم دکتر مرتضوی استاندار معزز استان اصفهان به عنوان سرپرست فرمانداری خوانسار منصوب و حکم نامبرده به وی اعطا گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

🔺 در شب گذشته شاهد بارش برف بسیار خوبی در شهرستان بودیم و گروه های مختلف در راهداری، شهرداری ها و دهیاری ها بدون وقفه کار برف روبی و شن و نمک پاشی را انجام داده اند، ولی به جهت تداوم بارش ها تا ظهر امروز، نیاز است موارد زیر رعایت گردد: ◽️تا حد امکان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

  🔺۳۰ نامزد از طیف های مختلف، برای کسب یک کرسی مجلس از حوزه انتخابیه خوانسار و گلپایگان در ۱۱ اسفندماه با یکدیگر رقابت خواهند کرد. #جشن_ملی #مشارکت_قوی #آینده_روشن 💠 فرمانداری شهرستان خوانسار 🆔 @khansariran 🔗 Khansar.gov.ir

۷ اسفند ۱۴۰۲

🟨 🔺احداث پارکینگ خودروهای سنگین و جلوگیری از پارک اتوبوس‌ها و کامیون‌ها در سطح شهر، آماده‌سازی زمین طرح نهضت ملی مسکن در محله هرستانه، تأمین زمین مسکونی در روستاهای دوشخراط، سنگ سفید، خم پیچ و… تعیین تکلیف پارک سوار تاکسی‌های برون شهری، راه اندازی بازار روز توسط شهرداری، ترمیم آسفالت ترانشه‌های آب و فاضلاب، ادامه […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

🟨 آمادگی کامل شهرستان خوانسار برای برگزاری انتخابات 🔻 علی‌خاصی‌ فرماندار خوانسار در جلسه شورای اداری گفت: در حال حاضر ۳۰ نفر نامزد نمایندگی مجلس شورای اسلامی در شهر‌های خوانسار و گلپایگان هستند که برای کسب یک کرسی نمایندگی مشترک این دو شهرستان با هم رقابت می‌کنند و به منظور ایجاد فرصت های برابر تبلیغاتی […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 2 =