دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲
۱۷:۰۸:۴۵
فرمانداری شهرستان خوانسار

مراسم تکریم و معارفه فرماندار جدید شهرستان خوانسار

مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان خوانسار برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار با حکم استاندار و طی مراسمی با حضور جان نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان مهندس عباسعلی علیخاصی به عنوان فرماندار جدید شهرستان خوانسار معارفه گردید.
در ابتدای برنامه حجت الاسلام والمسلمین خواجه کریمی امام جمعه شهرستان طی سخنانی بیان داشت؛
حکومت اسلامی به دنبال آبادانی بخش‌های مختلف جامعه است تا مردم عاقبت به خیر شوند، انقلاب یعنی روی گرداندن از سیاستهای دنیا مداری که تنها دنیای بشریت را مدنظر قرار می‌دهند و کاری به آخرت ندارند.
درادامه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان بیان داشت؛ مسئولین باید مردمی باشند و با حضور خود در مساجد، مراسمات، نماز جمعه با مردم زندگی کند تا بتوانند مشکلات مردم را لمس نمایند.
ایشان افزود مدیران در دولت جدید باید با برنامه و هدفمند برای مردم کار کنند تا مردم نتیجه آن را ببینند، جان نثاری از فرماندار جدید به عنوان یکی از نیروهای انقلابی و ارزشی کشور عنوان کرد و افزود فرماندار باید برای دین و دنیای مردم برنامه داشته باشد و باید بداند که فرماندار همه مردم شهرستان است نه برای یک گروه یا قشر خواستی ، بنابراین همه مشکلات مردم باید مورد توجه قرار گیرد وحل شود.
دکتر خاتمی نماینده مردم شریف شهرستان های خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی نیز به مشکلات اقتصادی موجود اشاره کرد و افزود؛ مردم به دلیل فشار اقتصادی در رنج هستند و لازم است با حرکت جهادی مسئولین استانی و شهرستانی مشکلات مرتفع گردد. وی همچنین به معضل بیکاری اشاره کرد وافزود با راه اندازی شرکت های صنعتی و همچنین جذب سرمایه گذاران تا حد زیادی مشکل بیکاری جوانان در شهرستان رفع می گردد.
ایشان درپایان برای فرماندار جدید موفقیت در راه خدمت رسانی مطلوب به مردم را آرزو نمود.
در پایان مراسم از زحمات یک سال و شش ماه محمود مسلم زاده فرماندار سابق شهرستان خوانسار تقدیر و مهندس عباسعلی علیخاصی با حکم دکتر مرتضوی استاندار معزز استان اصفهان به عنوان سرپرست فرمانداری خوانسار منصوب و حکم نامبرده به وی اعطا گردید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

🔺 هموطنان گرامی می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از طرح هدفمندسازی یارانه‌ها و موضوعات مرتبط با نحوه پاسخگویی به مشمولین و غیر مشمولین یارانه خانوار به لینک زیر مراجعه نمایند. دانلود فایل: هدفمندسازی-یارانه-ها دانلود فایل: مشکلات-مربوط-به-یارانه-ها 🆔 @khansariran 🔗 Khansar.gov.ir

۲۰ شهریور ۱۴۰۲

🔺 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار، یکشنبه ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۲ با حضور فرماندار، بخشدار، رئیس شبکه بهداشت و خیر گرانقدر آقای گرجی، عملیات احداث ساختمان جدید خانه بهداشت روستای رحمت آباد آغاز گردید. ▫️ گفتنی است این پروژه ظرف مدت یکسال و با پرداخت ۵۰ درصد هزینه توسط خیر به پایان خواهد […]

۲۰ شهریور ۱۴۰۲

  🔺️ به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوانسار، با توجه به بازنشستگی آقای مجیدی و پایان ماموریت ایشان، با حکم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، آقای اکبر مردانی به عنوان سرپرست جدید اداره جهاد کشاورزی شهرستان خوانسار منصوب گردید. 🆔 @khansariran 🔗 Khansar.gov.ir

۱۴ شهریور ۱۴۰۲

  🔺 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار, جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور مدیر آموزش و پرورش و دیگر اعضای شورا با محوریت بازگشایی مدارس و تاکید بر هماهنگی و استفاده از ظرفیت تمامی دستگاه‌ها در خصوص نحوه سرویس‌دهی، بررسی موارد ترافیکی، تامین امنیت دانش‌آموزان و همچنین […]

۱۲ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =