جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱
۱۴:۰۲:۲۶

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان خوانسار

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان خوانسار به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار جلسه شورای اداری شهرستان روز سه شنبه سوم آبان ماه به ریاست عباسعلی علی خاصی فرماندار و با حضور حجت الاسلام والمسلمین خواجه کریمی امام جمعه، دکتر خاتمی نماینده مردم شهرستان‌های خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تامین و […]

برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان خوانسار

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار جلسه شورای اداری شهرستان روز سه شنبه سوم آبان ماه به ریاست عباسعلی علی خاصی فرماندار و با حضور حجت الاسلام والمسلمین خواجه کریمی امام جمعه، دکتر خاتمی نماینده مردم شهرستان‌های خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای تامین و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

علی خاصی فرماندار در ابتدای جلسه شورای اداری ضمن خیر مقدم خدمت حضار و نیز محکوم نمودن اقدامات تروربستی و آشوبگرانه روز های اخیر در کشور اظهار داشت؛ یکی از راه های کاهش آسیب های اجتماعی اشتغال است که انتظار می رود مدیران با حساسیت بیشتری به دنبال جذب سرمایه گذار و اعتبارات در این زمینه باشند. وی در این خصوص به پروژه بزرگ شرکت طبیعت سبز در فاز دوم شهرک صنعتی اشاره کرد که با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با هدف اشتغال حدود ۱۰۰ نفر در حال راه اندازی است و در زمینه بسته بندی آجیل و خشکبار فعالیت خواهد کرد و ان شاالله ماه آینده نیز آماده افتتاح می باشد.

فرماندار در ادامه پروژه کمربندی شهرستان را از اولویت های اصلی فرمانداری دانست و اظهار داشت در راستای اجرایی شدن این پروژه پیگیری‌ها تا حصول نتیجه و به اتمام رساندن عملیات ادامه خواهد داشت.

وی همچنین به مسائل اخیر کشور اشاره کرد و بر همکاری ادارات شهرستان در نصب و راه اندازی پایش تصویری در سطح شهر تاکید نمود.

فرماندار همچنین به اطلاع رسانی مستمر ادارات در ارائه خدمات و عملکرد ها، رعایت نظم و انضباط اداری، حضور به موقع در جلسات، پیگیری مصوبات، اعلام کتبی مرخصی و ماموریت مدیران به فرمانداری نیز تاکید کرد.

دکتر خاتمی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز خواستار بازدید سرزده و مستمر فرماندار از ادارات در جهت افزایش راندمان کاری شد .

ایشان با اشاره به اینکه در وضعیت سخت اقتصادی قرار داریم اظهار داشت؛ در حالی که سرمایه‌گذاران با وجود تحریم های اقتصادی اقدام به سرمایه گذاری می کنند نباید با بروکراسی اداری مواجه شوند.

در ادامه مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیز اظهار داشت در شهرستان خوانسار ۴۳۲۰ دانش آموز در ۴۷ مدرسه مشغول به تحصیل هستند و کمبود آموزگار در این زمینه را با تخصیص ۳۰ معلم از طریق ماده ۲۸ دانشگاه فرهنگیان و مابقی از نیروهای بازنشسته و حق التدریس جبران شده است.

ایشان همچنین افزود با مساعدت نماینده محترم و فرماندار شهرستان سه میلیارد تومان اعتبار برای ساخت مدرسه حقی اختصاص یافت و پیشرفت پروژه به ۹۰ درصد رسید که ان شاالله در هفته های آینده به بهره برداری خواهد رسید.

برچسب ها :
مطالب مشابه

آغاز عملیات اجرایی احداث دفتر نمایندگی اتاق بازرگانی در شهرستان خوانسار به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار صبح روز یکشنبه دوم بهمن ماه ۱۴۰۱ طی مراسمی با حضور عباسعلی علی خاصی فرماندار خوانسار، مهندس مسعود گلشیرازی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان اصفهان و همچنین جمعی از مدیران و فعالین اقتصادی استان […]

۷ بهمن ۱۴۰۱

برگزاری کلاس های آموزشی امداد و نجات در محل فرمانداری با حضور روسای ادارات شهرستان و پرسنل فرمانداری

۵ بهمن ۱۴۰۱

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار،جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارم بهمن ۱۴۰۱ به ریاست فرماندار و با حضور معاون سیاسی امنیتی واجتماعی فرمانداری ،فرماندهی انتظامی ،رییس شورای اسلامی شهر خوانسار و دیگر اعضای حاضر در جلسه در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار […]

۵ بهمن ۱۴۰۱

برگزاری جلسه ستاد تنظیم بازار و اقدام مشترک شهرستان خوانساربه گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوانسار دوم بهمن ماه ۱۴۰۱ جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان به ریاست عباسعلی  علی خاصی فرماندار و اعضای ستاد تنظیم بازار از جمله روسای ادارات جهاد کشاورزی،صنعت ،معدن و تجارت ،اتاق اصناف ،تعاون روستایی و … در محل فرمانداری شهرستان […]

۵ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *