فرمانداری خوانسار
خانه
1396/03/29 نجات یک معتاد نجات یک جامعه
نجات یک معتاد نجات یک جامعه

جلسه شورای هماهنگی مواد مخدر شهرستان با حضور فرماندار و اعضای شورا برگزار گردید.

در این جلسه که در راستای برنامه ریزی برنامه های هفته مبارزه با مواد خدر صورت گرفت فرماندار شهرستان ضمن اعلام جایگاه خوب شهرستان نسبت به شهرستانهای دیگر در این حوزه گفت: اگر بتوانیم یک معتاد را نجات دهیم در واقع یک جامعه را نجات داده ایم و با توجه ویژه در بحث ریشه اصلی اعتیاد ، یعنی توزیع کنندگان با همکاری و همدلی می توانیم این کار به انجام رسانیم.

شفعتی از اعضا خواست تا در راستای برنامه کنگره 60 نظرات کارشناسی و تخصصی خود را جهت اجرایی نمودن در شهرستان در جلسه آتی اعلام نمایند و همچنین با توجه به روزهای آخر ماه رمضان ائمه جماعات در این خصوص نیز مواردی را در سخنان خود یادآور شوند.

فرماندار تصریح نمود تشکیل کمیسیون فرهنگی آموزشی با محوریت شهرداری به منظور انجام فعالیت های تخصصی صورت پذیرد و جهت برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر از ظرفیت کانال ها، سایت ها و فضای مجازی نیز بهره ببرید. وی برانجام برنامه های ورزشی همچون مسابقات دو ومیدانی و پیاده روی و استفاده از ظرفیت دانشگاهها در راستای پیشگیری و آموزش تاکید نمود.

در این جلسه 2 کارشناس از اعضای کنگره 60 نیز در خصوص نحوه فعالیت آن در استان و کشور و برنامه های ترک اعتیاد توضیحاتی را ارائه دادند .

همچنین هریک از اعضا نیز ضمن ارائه نقطه نظرات موارد زیر را در جلسه مطرح نمودند:

پیگیری تشکیل مجمع خیرین در راستای کمک به پیشگیری، ارائه آمار کشفیات و افزایش 300 درصدی و دستگیری 82 نفر و کاهش میزان توزیع، وامهای 5میلیونی مشاغل خانگی که می توان به بهبودیافتگان تخصیص داد، جلسات مشاوره ای جهت تقویت بنیان خانواده ، آمادگی برگزاری مسابقات ورزشی در هفته مبازره با مواد مخدر از تاریخ 5 تیرماه و...

تعداد بازدید: 46
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal