فرمانداری خوانسار
خانه
1396/06/20 تولید و اشتغال راه نجات از وابستگی به کشورهای دیگر
تولید و اشتغال راه نجات از وابستگی به کشورهای دیگر

جلسه کارگروه اشتغال با حضور فرماندار، مسئولین ادارات و دهیاران برگزار گردید.

در این جلسه فرماندار شهرستان ضمن تقدیر از همکاری مسئولین در هفته دولت و تبریک عید غدیر،کشتار مردم میانمار را محکوم   و غدیر را نقطه شروع حرکت تا ظهور عنوان نمود.

شفعتی با تاکید بر شعار سال اذعان داشت: باید خودمان به خودمان نمره بدهیم و ببینیم تا الان چه کاری انجام داده ایم . تولید و اشتغال ما را از وابستگی به کشورهای دیگر نجات می دهد و فقر را که ام الفساد جرائم است ریشه کن می کند .

فرماندار اجرای سه طرح گردشگری درشهرستان را راهکاری برای ایجاد اشتغال عنوان نمود و همچنین بیان داشت طی جلسه ای مباحث کارشناسی و جانمایی برای تولید انرژی پاک در شهرستان صورت گرفته است . وی تصریح نمود در پی فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) سونامی اشتغال بوجود آمده و با واگذاری زمین در حاشیه روستاها و ارائه تسهیلات دولت بستر را فراهم نموده است .

شفعتی همچنین در خصوص 14 پلاک در فاز 2 شهرک صنعتی جهت در راستای صنایع غذایی و تبدیلی و تلاش در بحث فرآوری و تولید کتیرا نکاتی را بیان داشت.

صانعی معاون فرماندار نیز با تاکید بر تکلیف ادارات در بحث اشتغال ازعان داشت: به دنبال بخشنامه ها و دستور العمل ها نباشیم ، بخشنامه ها از صف ارسال و اصلاح می شود و مصوبات شهرستانی مانند مصوبات مجلس با اعتبار و درجه های متفاوت حکم قانونی دارد و اگر هماهنگ تر و جدی تر عمل نماییم به خروجی های خوبی خواهیم رسید و در آینده بیکاران شهرهای دیگر نیز به این شهرستان خواهند آمد.

در این جلسه تعدادی از مسئولین ادارات به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.

 از حواشی این جلسه ارائه گزارش فعالیتهای سه دهیار روستای دوشخراط، قلعه بابا محمد و خم پیچ در حوزه اشتغال روستایی و تقدیر از برگزار کنندگان همایش فارغ التحصیلان جویای کار بود.

 

تعداد بازدید: 68
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal