فرمانداری خوانسار
خانه
1396/08/17 افتتاح فاز جدید کارخانه تولید کننده انواع چسب‌های حرارتی خوانسار
افتتاح فاز جدید کارخانه تولید کننده انواع چسب‌های حرارتی خوانسار

                                                 افتتاح فاز جدید کارخانه تولید کننده انواع چسب‌های حرارتی خوانسار

 

 با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شفعتی فرماندار ، بختیار نماینده مردم خوانسار و گلپایگان در مجلس و مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و مسئولین شهرستان ، فاز جدید کارخانه تولیدکننده انواع چسب‌های حرارتی خوانسار  به بهره‌برداری رسید .

شفعتی در این مراسم  اظهار داشت: این کارخانه از سوی بخش خصوصی در زمینی به متراژ 8 هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر 560 میلیارد ریال در سال 92 کلنگ‌زنی شده است که امروز شاهد بهره‌برداری فاز جدید آن هستیم .

فرماندار با بیان برخی  مشکلات شهرستان بیان داشت : درمانگاه و کلینیک تأمین اجتماعی خوانسار حدود 18 سال است که ساخته شده اما متأسفانه هنوز به بهره‌برداری نرسیده است . ودر ادامه یکی از نیازهای مهم خوانسار را با توجه به توریستی بودن آن داشتن اورژانس اجتماعی بیان نمود .

وی همچنین اختصاص یارانه برای مراکز خدمات مشاوره ای را ضروری برشمرد و یکی از اولویت های شهرستان را ایجادسرای خانواده ( خانه امید ) برای رفاه حال بازنشتگان و مرکز تجمعی برای خانواده ها و برگزاری جشن ها و مشاورها در یکی از پارک های شهرستان برشمرد .

شفعتی در پایان  با اشاره به اینکه آمار بیکاری شهرستان خوانسار 2 درصد بیشتر از سطح استان است افزود ، در سال‌های گذشته برخی افراد زمین‌هایی را تملک و کارخانجاتی را در آن احداث و بلااستفاده رها کردند  که تقاضای حبس اموال آنان را داریم تا بتوانیم کارخانه‌ها را برای ایجاد اشتغال در نظر بگیریم .

 


 
تعداد بازدید: 178
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal