فرمانداری خوانسار
خانه
1396/08/21 مردم قدردان مسئولانی که مطابق با برنامه های نظام مقدس و دولت عمل می کنند خواهند بود .
مردم قدردان مسئولانی که مطابق با برنامه های نظام مقدس و دولت عمل می کنند خواهند بود .

دکتر مهر علیزاده استاندار اصفهان در اولین سفر شهرستانی خود خوانسار را به عنوان مقصد انتخاب نمود .

استاندار در این سفر با ابراز خرسندی از حضور در خوانسار اظهار داشت ، خوشحالم که نخستین سفر شهرستانی به شهر دارالمؤمنین خوانسار بود و در ادامه افزود ، روحیه تلاش و سخت کوشی، تدین و ایمان مردم این شهر قابل ستودن است که موجب شده است این شهر در مقایسه با میانگین شهرهای دیگر از نظر مسائل اجتماعی ، امنیتی ، اخلاقی، فکری، فرهنگی و اعتقادی یکی از شهرهای نمونه باشد و این موضوع به سابقه دیرینه فرهنگی و مردم متدین این شهر مربوط می شود .

ایشان همچنین به قدردانی مردم از مسئولان اشاره کردند و افزودند ، مسؤلین شهرستان مطابق با برنامه‌های نظام مقدس و دولت عمل کنند ، مردم قدردان آنها خواهند بود .

استاندار در ادامه با بازدید از پروژه های شهرستان از قبیل ؛ راه دوبانده خوانسار به دامنه ، تونل مواصلاتی خوانسار به بویین و میاندشت ، دهکده گردشگری گلستانکوه ، سد باغکل ، رونمایی از ضریح مطهر امام زادگان دختران امام موسی بن جعفر ( ع ) پرداختند و در ادامه ، بیان داشتند : تأکید دارم به مسؤولان و مدیران استان که پیگیر پروژه‌ها باشند نه به دنبال ردیف بودجه جدید، تا کارها با جدیت و سرعت بیشتری به نتیجه برسد .

ایشان درباره پروژه های در حال اجرای شهرستان نیز گفتند ، در خصوص توقف اجرای تونل خوانسار به بوئین و میاندشت ، با تأمین اعتبار از هفته آینده شاهد شروع بکار این پروژه خواهیم بود .

و در خصوص کمربندی شهر خوانسار با وجود حضور پیمانکار راه دو بانده خوانسار به دامنه و وجود امکانات تا 18 ماه آینده باید شاهد به بهره برداری رسیدن آن باشیم .

ایشان در پایان بیان داشت: استفاده از ظرفیت‌های موجود راه درست به بهره برداری رسیدن پروژه‌ها است .

تعداد بازدید: 131
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal