فرمانداری خوانسار
خانه
1396/10/23 عملکرد انجمن خیرین مسکن ساز باید با حفظ شان و منزلت افراد مستضعف و محروم باشد .
عملکرد انجمن خیرین مسکن ساز باید با حفظ شان و منزلت افراد مستضعف و محروم باشد .

جلسه انجمن خیرین مسکن ساز شهرستان با حضور شفعتی فرماندار ، خواجه کریمی امام جمعه ، مستولی زاده سرپرست انجمن خیرین مسکن ساز استان اصفهان و دیگر مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد .

شفعتی در این جلسه از اعضای انجمن خیرین مسکن ساز  که با همکاری بنیاد مسکن و افراد خیر در جهت رفع مشکل محرومین گام برمیدارند تشکر و قدردانی نمود و این راه را ادامه حرکت حضرت امام خمینی (ره) بیان نمود .

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اهمیت ساخت مسکن برای محرومان و مستضعفان، خاطر نشان کرد: انجمن خیرین مسکن ساز  در راستای خدمت رسانی به محرومان و نیازمندان، واحدهای مسکونی را با استفاده از کمک های خیرین و آورده های افراد، احداث و تحویل خواهند داد.
شفعتی در ادامه با بیان اینکه یکی از مزیت های حقیقی ، وجود خیرین و نوع کارکرد آنان است، افزود: عملکرد انجمن خیرین مسکن ساز باید با حفظ شان و منزلت افراد مستضعف و محروم باشد .

در ادامه حجت السلام والمسلین خواجه کریمی امام جمعه شهرستان افزود ، سطح برخورداری جامعه بالا رفته است و مسکن از ضروریات جامعه است و  انجمن خیرین کاری سختی را دنبال می کند و باید همواره بدنبال جذب خیرین باشد .

در ادامه مستولی زاده سرپرست انجمن خیرین مسکن ساز استان بر ضرورت استحکام بناها ی فرسوده تاکید داشت و افزود باید با جدیت کار کرد تا بتوانیم جوابگوی تقاضای متقاضیان باشیم .

در پایان نیز از مجموعه در حال احداث خیرین مسکن ساز شهرستان بازدید بعمل آمد .

تعداد بازدید: 88
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal