فرمانداری خوانسار
خانه
1395/10/21 هویت ما به امام خمینی (ره) است
هویت ما به امام خمینی (ره) است

در این جلسه خواجه کریمی امام جمعه شهرستان با اشاره به تلاشهای دشمنان و انجام فعالیتهای مختلف از جمله ایجاد اختلافات قومی و قبیله ای برای تجزیه ایران و ازبین بردن وحدت مسلمانان و مردم ایران ، دفاع مقدس و... را راهکاری برای براندازی انقلاب و اسلام برشمرد . وی همچنین نگاهی به اتفاقات و تحولات کشورهای همسایه و مسلمانان و تاثیر انقلاب اسلامی بر این تحولات داشت .

خواجه کریمی توطئه های دشمن در دهه اول ، دوم و سوم انقلاب را مانعی در راه اهداف  جمهوری اسلامی ندانست و افزود: انقلاب در دوره چهارم در رویارویی بزرگ بین المللی علیه استکبار جهانی قرار گرفته است که حتی فراتر از مرزهای جغرافیایی و حوزه بین المللی تمام عیار در مقابل استکبار ایستاده است و شکی نداشته باشید هر حرکتی علیه انقلاب اسلامی ریشه آن در امریکا است.

امام جمعه رشد اسلام وتشیع در کشورهای آفریقایی و اروپایی را ثمره انقلاب دانست و تصریح نمود: هویت ما به امام خمینی(ره) است و تازه مسلمانان، اسلام را بواسطه امام خمینی(ره) می شناسند. کار ما روبه گسترش است و به دنبال استحاله دشمنان هستیم.

وی در ادامه افزود: به این دلیل وجود دشمنان خارجی و داخلی که همراه با امریکا هستند  تا جلوی نهضت بزرگ انقلاب را بگیرند، حضور امسال در راهپیمایی 22 بهمن را متفاوت تر از سالهای قبل برشمرد و اذعان داشت: ما بر جمهوری اسلامی ایران بودیم، هستیم و خواهیم بود و تا آخر ایستاده ایم تا این انقلاب را به انقلاب جهانی حضرت ولیعصر(عج) پیوند زنیم و در این راه یا به شهادت می رسیم و یا پیروز می شویم که در هر دو صورت سعادت برای ملت ایران است.

در ادامه جلسه فرماندار شهرستان نیز اشاره ای به واقعه 19 دی که در پی اهانت به امام راحل بوجود آمد داشت و بی مقدمه وارد دستور کار جلسه شد و افزود: بایداز همه امکانات و ظرفیت ها برای اجرای برنامه های باشکوه دهه فجر که در شان مردم انقلابی و ولائی شهرستان باشد استفاده نمود چرا که این روزها برای همه است و به قشر و گروه خاصی تعلق ندارد.

وی همچنین با اشاره به الگو پذیری کشورها از انقلاب اسلامی افزود: شیعیان جهان چشم به این انقلاب دوخته اند و باید با تمام توان نشان دهیم که پشتیبان مستضعفان هستیم .

شفعتی تصریح نمود: باید با بیان  دستآوردهای انقلاب و عملکرد ها و ارائه کارنامه کاری خود به مردم امید دهیم چرا که علی رغم مسائل و مشکلات در دولت و نظام وهماهنگی و یکپارچگی مسئولین کارهای عمرانی در حال پیشرفت است.

وی این حضور را از دوجهت مهم دانست یکی برای خارج از کشور که بدانند ملت ایران تا آخرین نفس پای انقلاب ایستاده اند و دیگر اینکه همه مردم جدای از هرگروه ، جناح ، عقیده و سلیقه ای با شعار پشتیبانی از نظام در کنار هم هستند.

در این جلسه ضمن تشکیل کمیته های یازده گانه دهه فجر وتحویل احکام مسئولین کمیته ها،  نکات و دستورالعمل کاری بیان شد.

تعداد بازدید: 107
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal