فرمانداری خوانسار
خانه
1396/01/24 با قدرت و هماهنگی  شعار سال تحقق یابد
با قدرت و هماهنگی شعار سال تحقق یابد

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان با حضور معاون فرماندار، نماینده بانک قرض الحسنه رسالت، رئیس دانشگاه علمی و کاربردی گلپایگان وبرخی مسئولین شهرستان برگزار شد.

در این جلسه صانعی معاون فرماندار گفت: تاکنون در ساز وکارهای اجرایی انتخابات هیچ مشکلی در شهرستان نداشته ایم و تنها اقدامی که دوائر باید در این حوزه انجام دهند تامین نیروی انسانی و پشتیبانی است. وی همچنین  با ابراز امیدواری نسبت به تحقق شعار سال اظهار کرد: دولت رویه محقق شدن شعار سال را ابلاغ کرده است و باید با قدرت و هماهنگی این شعار تحقق یابد.

معاون فرماندار بیان داشت:  انتخابات مداخله ای در پیگیری امور کلان و اقتصادی ندارد و در کشور ما روزی بدون حضور دولت سپری نشده است.

معاون فرماندار با اشاره بر ظرفیت اشتغال و تولید در شهرستان اضافه کرد: در حیطه اقتصادی و به ویژه در زمینه تسهیلات پست بانک روستایی پیگیری هایی از سوی بخشداری در حال انجام است و در کنار این موارد شرکت های تعاونی گردشگری گلستانکوه و توسعه و عمران ظرفیت مناسبی را برای ایجاد اشتغال در شهرستان دارند.

وی با تاکید بر اهمیت طرح های کارآفرینانه و اشتغال زا تصریح کرد: در همین حوزه صنایع دستی مرواربافی روستای ویست جزء طرح های کارآفرینی برتر کشور به ثبت رسیده است.

در این جلسه نماینده بانک قرض الحسنه رسالت توضیحاتی پیرامون تاریخچه ، روند کار بانک و عملکرد آن ارائه نمود و افزود: این بانک با هدف توسعه فرهنگ قرض الحسنه با کارمزد 2% و کمتر نه سودی دریافت می کند و نه سودی پرداخت مینماید.

هم چنین تاجداری رئیس دانشگاه علمی کاربردی گلپایگان نیز در ادامه این جلسه از برگزاری اولین رویداد ایده تاب در غرب استان در اردیبشهت ماه سال جاری خبر داد و افزود: از کلیه صاحبان ایده وطرح نو در حوزه کسب و کارهای کارآفرینانه دعوت می شود درنخستین استرات آپ غرب استان شرکت نمایند.

در پایان این جلسه با ارائه لوح از تلاش مدیران ادارات صنعت و معدن، تجارت، کمیته امداد، صندوق کارآفرینی امید، موسسه کاریابی آفاق، شبکه بهداشت و درمان، جهاد کشاورزی بهزستی، فنی حرفه ای، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دهیاری روستای ویست به عنوان دوائر دولتی برگزیده در سال 95 تقدیر به عمل آمد.

 

 

تعداد بازدید: 106
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal