فرمانداری خوانسار
خانه
1396/02/01 مسیر جاده خوانسار به دامنه تا شهریور ماه مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت
مسیر جاده خوانسار به دامنه تا شهریور ماه مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت

مسیر جاده خوانسار به دامنه تا شهریور ماه مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت

با حضور غلامی مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان ، بختیار نماینده مردم خوانسار و گلپایگان در مجلس شورای اسلامی ، شفعتی فرماندار، معاون فرماندار ، بخشدار مرکزی ، مسئولین شهرستان خوانسار از تکمیل پروژه دو بانده خوانسار به دامنه بازدید و مراسم کلنگ زنی فاز بعدی این پروژه انجام شد .

مدیر کل راه و شهرسازی استان در این مراسم اظهار داشت ، مسیر راه خوانسار به دامنه تا شهریور ماه مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و از میزان تصادفات جاده ای در این مسیر کاسته خواهد شد .

غلامی با تاکید بر اهمیت محور دوبانده خوانسار به دامنه در کاهش تصادفات منجر به فوت افزود : بر اساس برنامه ریزی انجام شده مسیر خوانسار به دامنه تا شهریور ماه مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و تنها دو محور مواصلاتی به مرکز استان است که هنوز دو بانده نشده ، که یکی از این محورها محور شهرستان های خوانسار و گلپایگان است و با دو بانده شدن این محور ها از میزان تصادفات جاده ای در این مسیر ها کاسته خواهد شد .

شفعتی فرماندار نیز در حاشیه این مراسم بیان داشت:  با توجه به شمار کشته شدگان حوادث رانندگی در مسیر خوانسار به دامنه ، دو بانده شدن این مسیر یکی از مهمترین اولویت های شهرستان می باشد .

فرماندار همچنین افزود: با هماهنگی های صورت گرفته انشاءالله تا شهریور ماه شاهد به بهره برداری رسیدن این پروژه با اعتباری بالغ بر210  میلیارد ریال خواهیم بود .

 

 

 

 

 

 

تعداد بازدید: 191
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal