فرمانداری خوانسار
خانه
1396/03/23 خط نهائی توان نظامی ما رسیدن به اسرائیل و قدس است
خط نهائی توان نظامی ما رسیدن به اسرائیل و قدس است

در این جلسه امام جمعه شهرستان در ابتدا اشاره ای به اهمیت و فضیلت های شبهای قدر نمود و تمام طاعات و عبادات را مقدمه ای برای عبودیت برشمرد و افزود: فلسفه شبهای قدر تحقق بندگی است که انسان را از ظلمات بی خدایی به روشنایی با خدائی می برد.

 در ادامه خواجه کریمی یکپارچه نمودن امت اسلامی را یکی از وظایف اصلی پیامبران برشمرد و تصریح نمود: پیامبر اسلام جهت ایجاد یکپارچگی در جهان اسلام قبیله گری و قومی گری و... را برداشتند و تک تک آحاد مسلمین را برادر و برابر کردند. وی همچنین اذعان داشت در جهان علت غائی و نهائی وجود دارد که زمینه را برای وحدت آماده می کند و آن چیزی جز اسلام نیست و نمود این اتحاد در کلام امام خمینی(ره) که روز قدس روز اسلام است تجلی یافته که این روز یک علت غائی است و امام راحل نیز به دنبال احیای اسلام ناب محمدی و اسلامی که در جهان حکومت دارد و مردم را اداره می کنند نه اداره جامعه بودند و تمامی خلفا نیز به دنبال همین بوده اند .

خواجه کریمی علت هدف غائی بودن قدس را تبیین نمود و بیان داشت: تمام هم و غم امریکا بعنوان یک نظام تک قطبی، اسرائیل است و در راستای حفظ امنیت اسرائیل هرکاری انجام می دهد و در واقع هدف استراتژیک در جهان اسلام که امام  خمینی (ره) بنا کرده اند نیز با فتح قدس  پیروزی نهائی بدست می آید که می تواند کار استکبار را یکسره کند. وی همچنین تاکید نمود فلسفه وجود داعش و ایجاد طایفه گری و تفرقه در بین مسلمین هم فقط به دلیل تامین امنیت اسرائیل است و مسلمین باید متحد شوند تا این غده سرطانی را نابود کنند و توان نظامی ما خط نهایی آن رسیدن به اسرائیل و قدس است.

در ادامه فرماندار شهرستان نیز ضمن تقدیر از مسئولین در برنامه ارتحال امام و تاکید و تایید سخنان امام جمعه شهرستان بیان داشت: با توجه به حوادث جدیدی که در منطقه پیش آمده باید برنامه ریزی  و همکاری بیشتر و بهتری در راستای حضور باشکوه روز قدس داشته باشیم .

شفعتی همچنین با اشاره به حضور حداکثری مردم در پای صندوقهای رای و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی  اذعان داشت : نمود این  یکپارچگی  ایجاد شده را باید در روز قدس ببینیم که همه اقشار و آحاد و سلایق در روز قدس حضور می یابند و آن شاء الله شاهد این رژیم غاصب کودک کش باشیم .

در پایان فرماندار بر تشکیل کمیته های روز قدس تاکید کرد و هریک از اعضا نیز نقطه نظرات و برنامه های خود را جهت حضور مردم در این روز بیان داشتند .

تعداد بازدید: 35
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal