فرمانداری خوانسار
خانه
1396/03/27 توجه به فرهنگ اصیل و مذهبی خوانسار در کلاسهای  اوقات فراغت
توجه به فرهنگ اصیل و مذهبی خوانسار در کلاسهای اوقات فراغت

در این جلسه فرماندار شهرستان ضمن تسلیت ایام شهادت امام علی(ع) ماحصل این ماه را خارج شدن با تقوا از آن عنوان نمود و بیان داشت: ضمن استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات برای غنی سازی اوقات فراغت باید توجه به فرهنگ اصیل و مذهبی خوانسار مدنظر قرار گیرد و با ایجاد نشاط و جذب حداکثری مروج این فرهنگ باشیم.

شفعتی علت جذب 10 درصدی دانش آموزان از کلاسهای اوقات فراغت را عدم اطلاع رسانی به خانواده ها عنوان نمود و براستفاده از ظرفیت ها جهت اطلاع رسانی تاکید نمود . و موارد زیر را یادآور شد:

ارسال تمامی برنامه ها به ستاد تا هفته آتی، ارائه و اطلاع رسانی تمامی کلاسها در قالب یک بنر واحد ، توجه به کارآیی و کارآمدی کلاسها در آینده، توجه به ارتقاء کیفیت ، محتوا و جذابیت کلاسها، استفاده از مربیان مجرب و مورد تایید دستگاه، ارائه مدرک دوره به کارآموزان، تشکیل کمیته ارزیابی و برنامه ریزی جهت برگزاری جشنواره و نمایشگاه، شفاف سازی زمان و مکان دوره برای والدین و و دریافت تاییدیه والدین در برگه های ثبت نام ، برنامه ریزی و توجه به ایاب و ذهاب و در دسترس بودن وسائل نقلیه در تمامی نقاط شهر، توجه به بعد دینی و مذهبی کلاسها، توجه ویژه به آسیب های اجتماعی و...

در این جلسه هریک از اعضا نیز به ارائه برنامه ها و نقطه نظرات خود پرداختند و مواردی همچون بازدید از کلاسها، تهیه مستندات، اولویت قرار ندادن بحث درآمدزایی نسبت به کیفیت کلاسها، برنامه آموزشی ویژه معلولین، توجه به غنی سازی نه پر کردن اوقات فراغت، جلوگیری از موازی کاری و... مطرح شد.

تعداد بازدید: 64
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal