فرمانداری خوانسار
خانه
1396/06/09 کاروان مدیران شهرستان خوانسار در آخرین روز هفته دولت(1)
کاروان مدیران شهرستان خوانسار در آخرین روز هفته دولت(1)

به مناسبت هفته دولت مراسم کلنگ زنی طرح توسعه بلوک غذایی ناحیه صنعتی و فاز دوم پروژه شهرک گلستان با حضور فرماندار، معاون فرماندار ، بخشدار مرکزی و مسئولین ادارات  برگزار شد.

در آخرین روز هفته دولت مراسم کلنگ زنی طرح توسعه بلوک غذایی شهرک صنعتی خوانسار با حضور مسئولین شهرستان انجام شد .

در این مراسم شفعتی فرماندار شهرستان در راستای عمل به شعار سال ،  اقتصاد مقاومتی _ تولید و اشتغال بیان داشت: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته و همکاری و هماهنگی میان مسئولین شهرستان امروز شاهد کلنگ زنی 14 بلوک با متراژ  40000 متر در جهت توسعه بلوک غذایی در شهرک صنعتی خواهیم بود .

فرماندار در ادامه افزود ، با اجرای این طرح  بطور میانگین 200 اشتغال در شهرستان ایجاد خواهد شد . که این خود گام مؤثری در جهت ایجاد اشتغال ، حمایت از سرمایه گذار و تولید ملی خواهد بود .

وی همچنین خواستار پیگیری انجام و به سامان رساندن پروژه های صنایع غذایی و تبدیلی و عدم استفاده از صنایع آلاینده در شهرستان شد .

 

همچنین در مراسمی دیگر کلنگ زنی فاز دوم پروژه شهرک گلستان خوانسار با حضور مدیران دستگاه های اجرایی به زمین زده شد ، این پروژه شامل دو بلوک 12 واحدی می باشد که هر واحد آن حدود 85 و 90 متر مربع زیربنا دارد و با همکاری انجمن خیرین مسکن سازو بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ظرف 15 ماه آینده آماده بهره برداری خواهد شد .

تعداد بازدید: 95
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal