فرمانداری خوانسار
خانه
1398/06/16 جلسه امور بانوان و خانواده فرمانداری
جلسه امور بانوان و خانواده فرمانداری حضرت زینب (س) بزرگ بانویی که باعث تثبیت قیام عاشورا شدند .  جلسه هم اندیشی امور بانوان فرمانداری خوانسار با حضور فرماندار شهرستان و نمایندگان امور بانوان شهرستان در محل فرمانداری در تاریخ 13 شهریور برگزار شد .
  در این جلسه دکتر کمالی فرماندار خوانسار ضمن تجلیل از مقام والای حضرت زینب و تاکید بر نقش تاریخی این بانوی مکرمه در ترویج پیام قیام حسینی  بیان کردند که نشان می دهد ،اسلام‌ با تاکید بر حفظ چارچوبهایی چون حجاب هیچ‌منعی برای فعالیت اجتماعی ،سیاسی و اقتصادی زنان ندارد .و درادامه ذکر کردند که اکنون نیز دولت تدبیر و امید تلاش کرده است تا با تلاشهای بسیار 30٪از زنان در مناصب مدیریتی استفاده نماید 
  در ادامه تاکید کردند ویژگیهای خاص زیستی و روانشناختی زنان از نقاط توانمندی ایشان است و همین باعث می شود حتی در عرصه فرهنگ سازی و اجتماعی کردن  نسل اینده بعضا نقش پر رنگتری نسبت به داشته باشند .
  کمالی افزود: شهروند درجه 2 خواندن بانوان امری منسوخ و امروز بانوان میتوانند در عرصه های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی رکن اصلی توسعه پایدار باشند. 
   
  در ادامه خانم  سعیدی به تشریح وظایف مهم نمایندگان امور بانوان و نقش مشاوره ای ایشان در کنار مدیران و روسای خود پرداختند .و ضمن بیان اعضای کمیته های تخصصی کارگروه بانوان و خانواده شرایط برگزاری جلسات و تاریخ آن را بیان‌نمودند .و اعضا جلسه نطراتی را در خصوص بانوان و مسائل عمده ایشان مطرح کردند .
  در ادامه خانمها مسیولین  کمیته های تخصصی کارگروه بانوان و خانواده طی احکامی معرفی شدند و ابلاغ خود را دریافت نمودند.
تعداد بازدید: 6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal