فرمانداری خوانسار
خانه
1397/02/31 مستضعفان جهان چشم انتظار ندای حق طلبی اسلامی هستند
مستضعفان جهان چشم انتظار ندای حق طلبی اسلامی هستند
کشورهای عربی راه فشار اقتصادی آمریکا علیه ایران را ترسیم می‌کنند
امام جمعه خوانسار گفت: آمریکا هر روز برای تحریم اقتصادی ایران یک برنامه‌ریزی جدید مطرح می‌کند و کشورهای عربی نیز راه فشار اقتصادی را برای آمریکا ترسیم می‌کنند.

حجت‌الاسلام رسول خواجه کریمی در جلسه هماهنگی ستاد ارتحال امام خمینی(ره) اظهار کرد: انسان باید عمر خودش را در راه اطاعت و بندگی خدا و با انجام اعمال نیک بگذراند.

وی با اشاره به این‌که امروز مهم‌ترین و الویت‌دارترین موضوع دنیا اقتصاد و مال است، تصریح کرد: دنیا برای این که کشور ایران دچار شکست شود فشار اقتصادی می‌آورد.

امام جمعه خوانسار گفت: آمریکا هر روز برای تحریم اقتصادی ایران یک برنامه‌ریزی جدید مطرح می‌کند و کشورهای عربی نیز راه فشار اقتصادی را برای آمریکا ترسیم می‌کنند.

وی با بیان این‌که مال یک متاع دنیوی است که در اختیار هیچ انسانی تا ابد نمی‌ماند، افزود: تمام جنگ‌ها در دنیا به خاطر اقتصاد و طمع‌ورزی به دنیا است.

خواجه کریمی با بیان این‌که امام یک شخصیت بی‌نظیر و بی‌بدیل در عصر خودش بود و حتی زندگی امام قابل مقایسه با سایر هم ترازهایش نیست، افزود: فروغ برجسته‌ای امام این بود که انقلاب اسلامی را در مقابل غول مستکبران ایجاد کرد.

وی با بیان این‌که هیچ انقلابی مانند انقلاب اسلامی تاکنون تشکیل نشده است، افزود: در استمرار این انقلاب تمام سرکرده‌های مستکبران یکی پس از دیگری نابود می‌شوند.

امام جمعه خوانسار گفت: انقلاب اسلامی یک حرکت بی‌نظیر در عالم بود، انقلاب تحولی عظیم بود که یک دفعه عالم غرق در مادیات را به جهت معنویت تبدیل کرد و انسان‌ها به جای مادی‌گری به معنوی‌گرائی تبدیل شدند.

وی با بیان این‌که امام یک پدیده‌ای به وجود آورد که با تمام پدیده‌های دنیا متفاوت‌تر است، افزود: هر چه به افکار، اندیشه‌ها و آثار امام پی‌ببریم، به وجود نورانی و بی نظیر امام پی برده‌ایم زیرا پدیده‌ای که امام ایجاد کرده است بشریت را به سوی صلح و صفا پیش می‌برد.

خواجه‌کریمی گفت: دنیای مادی با تمام اهتمام و امکانات خود در جهت مقابله با انقلاب اسلامی به کارگیری شدند، تمام دنیا مقابل فکر و اندیشه‌های امام و آثاری که در عالم ایجاد کرده در مقابله هستند.

امام جمعه خوانسار گفت: امام احیاگر شهادت‌طلبی بود، اوج شهادت طلبی در صحنه دفاع مقدس برای جهانیان ترسیم شد و همین شهادت طلبی موجب هراس اسرائیل و آمریکا شد که داعش را طراحی کردند.

وی افزود: با شهادت طلبی بود که داعش در سوریه و عراق شکست خورد، اسرائیل و آمریکا شهادت طلبی را تروریست معرفی کردند.

خواجه‌کریمی خاطرنشان کرد: همه مستکبران در مقابل انقلاب اسلامی ایستادگی کردند تا انقلاب را براندازند اما اگر با قدرت نمایی و با فتح سنگرهای مستکبران جشن 40 سالگی انقلاب را برگزار می‌کنیم، انقلاب می‌تواند تمام سنگرهای مستکبران را به نفع مستضعفین فتح کند.

وی تأکید کرد: باید به آثار و برکات نظام در جشن 40 سالگی انقلاب پرداخته شود، برنامه‌های چهلمین سالگرد انقلاب مقابله با دشمن است یک جهاد و مبارزه جدی است و باید باشکوه‎تر برگزار شود.

امام جمعه خوانسار با اشاره به این‌که هر فشاری از جمله اقتصادی، نظامی و ... با هدف براندازی نظام جمهوری اسلامی است، افزود: تمام حیله‌ها از جمله برجام برای براندازی انقلاب بود هر چند شکل ظاهری برجام برداشتن تحریم بود، در آینده حیله بودن برجام آشکار می‌شود.

وی افزود: دلیل خروج آمریکا از برجام ترس از قدرت گرفتن ایران بود، خوشحالی آمریکا در لغو 10 سال فعالیت هسته‌ای ایران به منظور 10 سال تأخیر در قدرت ایران در انرژی هسته‌ای بود.

خواجه‌کریمی در پایان گفت گفت: آمریکا نگران ساخت کلاهک هسته‌ای نبود بلکه نگران قدرت گرفتن ایران در زمینه انرژی ‌هسته‌ای و استمرار آن بود.

فرماندار شهرستان خوانساردرجلسه هماهنگی ستاد ارتحال امام خمینی (ره) اظهار کرد: دشمن پس از پیروزی انقلاب بر این باور بود که انقلاب به زودی فرو پاشیده می‌شود، اما 40 سال از پیروزی انقلاب می‌گذرد.

وی افزود: دشمن همواره برای براندازی نظام برنامه‎‌های مختلفی را طرح و برنامه‌ریزی می‌کند و هیچ‌گاه عقب نشینی نخواهد کرد، در این برهه از انقلاب با یأس و ناامیدی به دنبال تفرقه افکنی و دلسرد کردن مردم از نظام است و در داخل کشور هم عده‌ای ناآگاه از دسیسه دشمن، بر شیپور دشمن می‌دمند.

فرماندار خوانسار گفت: با رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و مراجع تقلید و اتحاد و همبستگی که بین مسؤولان نظام و مردم وجود دارد، قطعأ شاهد برگزاری جشن یکصدمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران خواهیم بود.

وی افزود: انقلاب مختص تمام جهانیان است، مستضعفان جهان چشم انتظار ندای حق طلبی و بت شکنی انقلاب اسلامی هستند.

شفعتی با اشاره به این‌که یاد و خاطره امام بزرگوار هر روز در بین جهان عالم گسترده‌تر می‌شود، تصریح کرد: امام اهداف بلندی برای نظام داشت و مسؤولان نظام باید برای رسیدن به آرمان‎ها امام اهتمام بیشتری بورزند.

وی افزود: مسؤولان رده‌های مختلف نظام با عشق و علاقه در تمام استان‌ها با تشکیل کارگروه‌های مختلف و با برنامه‌ریزی منسجمی که تدوین می‌کنند گرامیداشت سی و نهمین سالگرد ارتحال امام را برگزار می‌کنند.

فرماندار خوانسار گفت: در مراسم ارتحال بنیانگذار انقلاب باید برای مردم و جوانان عملکرد نظام و اهداف و دیدگاه بزرگ امام بازگو و تبیین شود.

وی افزود: کشورهای مستضعف جهان نسبت به دیدگاه و عظمت بزرگ امام آشنایی بیشتری دارند و می‌دانند این انقلاب در دگرگون شدن جهان نقش بسزایی داشته است.

شفعتی گفت: اگر امروز ایران سرآمد کشورهای منطقه و جهان شده است به خاطر آرمان‌ها، اهداف و نام بزرگ امام که بر این انقلاب نقش بسته است.

وی تأکید کرد: برای برگزاری ارتحال امام نباید به مشکلات اعتباری نگاه کرد، برگزاری مراسم ارتحال امام با بسیج همگانی و به صورت خودجوش از سوی ادارات باید برگزار شود.

فرماندار خوانسار تصریح کرد: امسال نیز سالگرد ارتحال امام و بزرگداشت 15 خردادماه با ماه مبارک رمضان تقارن دارد، مراسم بزرگداشت ارتحال شامگاه یکشنبه 13 خرداد در شهرستان به صورت ویژه برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: برای برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب کارگروه‌های مختلفی تشکیل و احکام هر یک صادر شده و هر ماه در فرمانداری جلسه‌ای در این زمینه برگزار می‌شود.

 

 
تعداد بازدید: 50
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal