فرمانداری خوانسار
خانه
1397/03/10 روابط عمومی ها باگزارش عملکرد ویترین باشند.
روابط عمومی ها باگزارش عملکرد ویترین باشند.

روابط عمومی‌ها با ارائه گزارش عملکرد ویترین باشند


فرماندار خوانسار گفت: روابط عمومی‌ها با ارائه گزارشات عملکرد می‌توانند ویترین خوبی برای سازمان مربوطه باشد.

سیدحسن شفعتی در همایش گرامیداشت هفته روابط عمومی و ارتباطات اظهار کرد: مسؤولان با انجام کارهای اجرائی خط مقدم اقدام و عمل هستند اما یکی از معایب مسؤولان ما این است که کارها و اقدامات انجام شده را اطلاع رسانی نمی‌کنند.

فرماندار خوانسار گفت: روابط عمومی‌ها پل ارتباطی بین مدیران و مردم هستند و با ارائه گزارشات عملکرد می‌توانند ویترین خوبی برای سازمان مربوطه باشد.

وی تصریح کرد: در هر نقطه از شهرستان قدم‌های مثبتی برداشته شده است، ارائه گزارش عملکردها بازتاب خوبی در بین مردم به همراه دارد.

شفعتی گفت: روابط عمومی‌ها می‌توانند دوربین دار خوبی برای مردم باشند، براساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب بازگو کردن کارها و اقدامات مسؤولان موجب دلگرمی و امیدوار کردن مردم به نظام می‌شود.

وی اظهار کرد: با هدف تأمین آب شرب سالم و بهداشتی به 23 روستای شهرستان خوانسار پروژه آبرسانی گلسار از فاصله 40 کیلومتری شهرستان با اعتبار بالغ بر 20 میلیارد تومان در حال اجرا است و پروژه فاضلاب شهری در شرایط سخت اقتصادی در عمق 6 و 7 متری زمین در راستای پیشگیری و برطرف شدن مشکلات بهداشتی فاضلاب شهری که قبلا وجود داشت در دست اقدام است.

فرماندار خوانسار گفت: از پساب فاضلاب در بخش کشاورزی و صنعتی استفاده می‌شود و با اصلاح شبکه فاضلاب شهری هدر رفت آب از 60 درصد به 40 درصد خواهد رسید.

شفعتی اظهار کرد: با حضور معاون رئیس جمهور در شهرستان، بزرگترین کارخانه تولید لوازم پزشکی کشور و کارخانه نخ افتتاح می‌شود. همچنین بزگترین گاورداری با 4 هزار رأس گاو شیری استان در خوانسار کلنگ‌زنی می‌شود.

وی گفت: با واگذاری مسکن مهر، مسکن خیرین و ساخت مسکن به صورت انبوه سازی از سوی بنیاد مسکن، حباب افزایش قیمت زمین و مسکن در شهرستان شکسته خواهد شد
تعداد بازدید: 36
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal