فرمانداری خوانسار
خانه
1397/04/26 شفعتی فرماندارخواستار توجه بیشتر مسئولان به شهرستان های غرب استان شد.
شفعتی فرماندارخواستار توجه بیشتر مسئولان به شهرستان های غرب استان شد.

شفعتی خواستار توجه بیشتر مسئولان استان به شهرستان های غرب استان شد .

جلسه شورای فرعی مبارزه با موادمخدر با حضور فرماندار شهرستان ،دبیر کمیته شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ، وبرخی از مدیران شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان خوانسار ضمن خیر مقدم به میهمان های استانی وتبریک میلاد حضرت فاطمه معصومه(ع) ، از اعضاءجلسه که نقش موثری در اجرای بیش از 90درصداز مصوبات داشته اند تشکر کرد .

شفعتی فرماندار شهرستان گفت :شهرستان خوانساردارای سه ngo مبارزه با مواد مخدر در استان است که در بحث آموزش خوب ورود پیدا نموده اند.

وی در ادامه به بازشدن مسیرهای استان لرستان ومرکزی به خوانساراز سمت جاده ویست اشاره کرد و افزود ، افزایش بار ترافیکی بر روی محور های یاد شده زحمات نیروی انتظامی در جهت ایجاد امنیت را دو چندان نموده است .

وی همچنین در ادامه گفت :کمپ فعلی شهرستان به علت برخی از مشکلات وامکانات ضعیف نیازمند توجه بیشتر ما مسئولین شهرستانی واستانی است که خوشبختانه با اجرای آموزش فنی حرفه ای توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای در کمپ شاهد اتفاقات خوبی در زمینه آموزش بهبودیافتگان از مواد مخدر هستیم .

شفعتی درپایان خواستار توجه بیشتر مسئولان استان به شهرستان های غرب استان شد .

هدایت دبیر کمیته شورای همانگی مبارزه با مواد مخدر استان در این جلسه گفت:ما باید نشاط اجتماعی را افزایش دهیم وباید خلأ ها را از طریق آموزش شناسایی کنیم و مردم را ازنگرانی نجات دهیم.

وی در ادامه افزود: 1-تشکیل سازمانهای مردم نهاد در حوزه اجتماعی ضرورت ویژه ای دارد .2-تشکیل گروههای توانمند در محله ها ویا در روستاها3-برگزاری کار گروه های آموزشی 4-ادارات بهزیستی ،فرهنگ وارشاد،تبلیغات اسلامی همکاری بیشتری داشته باشند

در پایان نیز ضمن بازدید ، مرکز mmt شهرستان که دارای استانداردهای روز میباشد مورد بهره برداری قرار گرفت .

تعداد بازدید: 77
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal