فرمانداری خوانسار
خانه
1397/05/08 تولیدکنندگان عسل 45درصدازآمار اشتغال شهرستان را تشکیل می دهند
تولیدکنندگان عسل 45درصدازآمار اشتغال شهرستان را تشکیل می دهند
فرماندار خوانسار گفت: در آزمایشگاه استان و شهرستان مشخص شده است که بیش از 90 درصد عسل خوانسار مرغوب و با کیفیت تولید می شود.
  سیدحسن شفعتی در این جلسه گفت: با اشاره به طرح ضربتی مبارزه با تولیدکنندگان عسل تقلبی در خوانسار اظهار کرد:60 درصد اقتصاد خوانسار مربوط به صنعت پرورش زنبورداری است.
وی با بیان اینکه تولیدکنندگان عسل 45 درصد از آمار اشتغال شهرستان را تشکیل می دهند، افزود: اگر به سلامت عسل با کیفیت توجه نشود در آینده بسیاری از تولیدکنندگان بیکار خواهند شد.
فرماندار خوانسار با بیان اینکه فروش عسل تقلبی با برند خوانسار ضربه به اقتصاد این شهرستان زده است، گفت: مدت ها است که شاهد تولید تقلبی عسل در شهرستان هستیم، اما با پیگیری و تلاش عوامل طرح ضربتی و مسئولان فنی این معضل برچیده خواهد شد.
وی تصریح کرد: نباید اجازه دهیم با تقلب در تولید عسل به این محصول که برند شهر خوانسار است ضربه زده شود.
شفعتی با بیان اینکه با کیفیت ترین عسل کشور در شهر خوانسار تولید می شود، خاطرنشان کرد: طبق آمار شبکه بهداشت و درمان خوانسار و در آزمایشگاه استان و شهرستان مشخص شد که بیش از 90 درصد عسل خوانسار مرغوب و با کیفیت تولید می شود.
فرماندار خوانسار تصریح کرد: در شهرک صنعتی خوانسار کارخانه بسته بندی عسل احداث می شود و به زودی فرآورده عسل به صورت ارگانیک تولید می شود.
وی گفت: اقدامات خوبی در راستای ایجاد برچسب مخصوص استاندار بر روی عسل خوانسار شده است که می تواند راهی برای مقابله با تولید عسل تقلبی با برند خوانسار در سراسر کشور باشد.
فرماندار خوانسار با بیان اینکه چارچوب حفاظتی برای تولید عسل با کیفیت در خوانسار اجرا شده است، تاکید کرد: به هیچ کس اجازه نخواهیم داد عسل تقلبی به فروش برساند زیرا سلامت مردم خط قرمز است.
تعداد بازدید: 54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal