فرمانداری خوانسار
خانه
1397/09/07 برنامه ضعیف بهتراز بی برنامگی است
برنامه ضعیف بهتراز بی برنامگی است فرماندار خوانسار درجلسه شورای اداری مطرح کرد...
منصور کمالی در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن تبریک به انتصاب دکتر رضایی در منصب استاندار اصفهان اظهار کرد: انتصاب دکتر رضایی به سمت استاندار اصفهان تبلور و استعداد درخشان شهرستان خوانسار را می‌رساند.
وی تأکید کرد: اگر نخبه گرایی و بومی‌گرایی در انتخاب استانداران تبلور پیدا کند قطعأ مشکلات اقتصادی برطرف می‌شود.
فرماندار خوانسار گفت: خالی بودن پست معاون عمرانی را در فرمانداری احساس کردم و سپس با انتخاب یکی از اعضای شورای شهر با توجه به رشته عمرانی که داشتند ایشان به استانداری معرفی و انتخاب شدند.
وی با بیان این‌که سند توسعه شهرستان برای قرار گرفتن شهرستان در جایگاه بالاتر باید تبیین شود، تصریح کرد: باید برای شهرستان یک افق و سند چشم انداز تعریف شود، مزیت و مشکلات شهرستان را باید بسنجیم و برنامه ریزی کنیم.
کمالی افزود: اگر مدیری یک برنامه ضعیف داشته باشد بهتر این‌که برنامه کاری نداشته باشد، بی برنامه بودن برای مدیر افت است، یک مدیر باید از مدیرش در استان به شهرستان دعوت کند تا مشکلات را ارائه و اعتبار جذب کینم.
وی با اشاره به این‌که آموزش و شناخت به قوانین برای مدیران بسیار مهم است، گفت: خیلی از مدیران قوانین اداری و مصوبات را نمی‌دانند، جایگاهی که مثلا یک دادستان باید ورود پیدا کنند را نمی‌داند باید به قوانین اداری بیشتر توجه شود.
فرماندار خوانسار با اشاره به ایجاد شرکت‌های تعاونی توسعه و عمران در شهرستان افزود: سرمایه‌های سرگردان باید به سمت تولید هدایت شوند، شرکت‌های تعاونی مختلفی در شهرستان وجود دارد که سرمایه‌های زیادی درحساب خود دارند، با توجه به وضعیت اقتصادی در توان دولت برای اتمام پروژه‌ها نیست، پروژه‌های نیمه تمام را به تعاونی‌ها بسپاریم تا به اتمام برسد.
وی گفت: از طریق بانک‌ها در جهت تسریع دریافت تسهیلاتی که قرار بود به مردم تعلق بگیرد اقداماتی صورت گرفت، در دو ماه اخیر جهش خوبی در دریافت وام‌های روستای داشتیم تا جایی که از 700 میلیون تومان به دو میلیارد و 282 میلیون تومان رسیده است، 50 درصد تسهیلات طرح‌های فراگیر جذب شده است.
کمالی تصریح کرد: سستی و بیحالی در برخی مدیران ادارت به حدی که چوب لای چرخ سیستم شدند، مردم مجبورأ به فرمانداری مراجعه ‌کنند، بدون دلیل برخی مدیران برای رفع مشکلات روستایی حضور نمی‌رسانند، خدمت به مردم عشق لازم دارد اگر مدیری، مدیریت را پذیرفت باید شبانه روز در صحنه خدمت رسانی حضور داشته باشد، اگر نمی‌توانند مدیریت داشته باشد دلیلی برای موندن در پست ندارد.
وی گفت: برای اشتغال شهرستان باید تلاش شود، نیروهای بومی در صورت امکان جذب شود مگر رشته خاصی نیاز باشد.
فرماندار خوانسار با بیان این‌که وظیفه شوراها تنها انتخاب شهردار و دهیار نیست، افزود: شوراها باید برای احقاق حقوق و مشکلات مردم از مسؤولان مطالبه گری کنند، تاکسی‌ها و حمل و نقل شهری با مشکلات عدیده‌ای مواجه باشند.
تعداد بازدید: 56
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal