فرمانداری خوانسار
خانه
1397/09/24 آیین تودیع و معارفه مسئول حراست فرمانداری
آیین تودیع و معارفه مسئول حراست فرمانداری مراسم تودیع ومعرفه حراست فرمانداری برگزار شد.

دکتر منصور کمالی فرماندار خوانسار در مراسم تودیع و معارفه مسؤل حراست فرمانداری اظهار کرد: برای بالا بردن سطح حهش و جایگاه یک سیستم اداری جابجایی‌ها باید صورت بگیرد، معارفه به منظور شناخت و آشنا شدن فرد جدید با سایر افراد در سیستم اداری است که امیدواریم خدمات بهتری را انجام دهد.
وی ضمن قدردانی از زحمات حراست سابق گفت: پس از انتصاب شدن به سمت فرمانداری شهرستان شاهد خدمات ارزنده و دلسوزانه ایشان بودم، شخصیت ایشان یک شخصیت تحلیلگر و موثر در سیستم اداری فرمانداری بودند.
فرماندار خوانسار با اشاره به این‌که حراست به عنوان یک دیدبان و چشم تیزبین یک سیستم اداری محسوب می‌شود، افزود: حراست ضمن این که باید نیرو پروری کند و سبب ارتقای نیروها و لغزش نیروها باشد می‌تواند یک نیروی خوب را تحویل اداره بدهد و از بیت المال حفاظت کند و با جلوگیری از هیچ تداخل و تصرفی تحویل نیروهای جدید که در آینده بکارگیری می‌شوند، دهد.
وی تصریح کرد: حراست می‌تواند نیرو پروری کندوجایگاه مهمی در یک سیستم دارد، تاجایی که ممکن  است نیرو را به سمت و سوی دولت و خدمت به مردم هدایت کند.
دکتر کمالی گفت: صیانت از آبرو و حیثیت مجموعه اداری و کارکنان وظیفه حراست است، نباید سایر پرسنل به حراست نگاه امنیتی داشته باشند، پرسنل می‌توانند مشکلات خانوادگی و مالی و اداری را با حراست در میان بگذارند، حراست نسبت به پرسنل حالت مچ گیری نباید داشته باشد، در ارتقای نیروها از نظرات حراست استفاده می‌شود.
وی افزود:تغیروتحول در زندگی لازمه رشد است و هیچ کس نمیتواند ادعا کند از تغییر وتحول مستثنی است  ودر زندگی هر فرد اتفاق می افتد که در مقابل ممکن است واکنش های مختلفی را داشته باشدوهرگز از تغییر نهراسید وهر تودیعی پایه واساس ارتقاء بعدی را پی ریزی میکندو بی تفاوت بودن سیستم را ناکارامد وراکد می نماید.
درپایان از زحمات مهدی احمدی تشکرومحسن زمانی دوست به عنوان حراست جدید فرمانداری معرفی شد.
تعداد بازدید: 162
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal