فرمانداری خوانسار
خانه
1397/09/29 فرماندار خوانسار در جلسه هماهنگی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اظهار کرد...
فرماندار خوانسار در جلسه هماهنگی بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اظهار کرد... دستگاهابا ارائه عملکرد های خود دستاورد های انقلاب را از طریق رسانه ها بین مردم تبیین کنند
منصور کمالی  در جلسه هماهنگی بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اظهار کرد: دشمنان از هر طریق برای ضربه زدن به نظام استفاده می‌کنند، به دنبال ایجاد بی ثباتی در اقتصاد و فرهنگ کشور هستند و به همین جهت کوچکترین موضوع را بزرگترین ناکامی برای کشور تلقی می‌کند تا بگویند با گذشت چهل سال هیچ گونه پیشرفتی در ایران صورت نگرفته است.
وی ادامه داد: دشمنان جمهوری اسلامی را کشوری ناکام می‌دانند، باید در چهلمین سال پیروزی انقلاب تبلورها و درخشش‌هایی که در کشور انجام شده را تبیین کنیم، وظیفه تمام دستگاه‌ها دولتی و نهاد‌ها در برگزاری برنامه‌های چهلمین سال پیروزی انقلاب دوچندان است.
فرماندار خوانسار با بیان این‌که امروز قطعأ کسی نمی‌تواند استقلال و عزت ما را منکر شود، تصریح کرد: قبل از انقلاب انگلیس، فرانسه و استکبار تصمیم گیرنده کشور ما بودند، اما امروز این استقلال را داریم که با رأی مردم رییس جمهور و نمایندگان مجلس انتخاب می‌شوند.
وی گفت: در رژیم سابق دمکراتیک وجود نداشت و دمکراسی در کشور حاکم نبود، یک عده‌ خاص تصمیم گیرنده در انتخاب نخست وزیر بوند، امروز پایه انتخاب مسؤولان ما ریشه آن مردمی است و مردم تصمیم گیرنده هستند.
کمالی تصریح کرد: رسیدن به اوج قدرت نظامی و به اقتدار رسیدن نیروهای انتظامی و نظامی نشان از عزت کشور است، در سال 1320 که متفقین به کشور حمله کردند با آن که خاندان پهلوی به قدرت خود می‌بالیدند، با متفقین نتوانستند مقابله کنند و کشور به تصرف آنان درآمد.
وی با بیان این‌که موشک‌های ما دورترین نقطه دنیا را می‌توانند هدف گذاری کنند و از لحاظ قدرت نظامی به خودکفایی رسیدیم، گفت: امروز قدرت نظامی ما با منطقه خاورمیانه قابل قیاس نیست به همین جهت دشمنان از طریق جنگ نظامی برای براندازی نظام وارد میدان نمی‌شوند، اعتراف کردند که جنگ ما با ایران فقط جنگ اقتصادی است.
فرماندار خوانسار با اشاره به این‌که اقتدار امروز نظام در عرصه‌های مختلف با چهل سال قبل قابل قیاس نیست، افزود: توسعه سیاسی و آزادی بیان در دانشگاه‌ها، درخشش استعدادها در زمینه علمی، آمار بالای فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته‌های پزشکی و مهندسی و آمار بالای باسوادی در کشور با چهل سال قبل قابل مقایسه نیست.
وی تصریح کرد: توسعه راه‌های درون شهری و مواصلاتی، توسعه ارتباطات و مجهز شدن به فیبر نوری و اینترنت پرسرعت، رسیدن به تکنولوزی فنی و صنعت خودرو سازی، خودکفا شدن در زمینه سلول‌های بنیادین از دستاورهای چهل ساله انقلاب است.
کمالی تأکید کرد: دستگاه‌ها با ارائه عملکردهای خود دستاورهای انقلاب را از طریق رسانه‌ها بین مردم تبیین کنند.
حجت الاسلام رسول خواجه کریمی امروز در جلسه بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اظهار کرد: پس از پیروزی انقلاب هر روز توطئه‌ای برای براندازی انقلاب اسلامی به شکل‌های مختلف بوده است.
وی با اشاره سخنان وزیر خارجه آمریکا در خصوص این که دولت آمریکا قصد اعمال تحریم‌های بی سابقه علیه ملت ایرذان را دارد، افزود: اگر تحریم‌هایی که تاکنون علیه کشورها اعمال می‌شود علیه کشورهای قدرتمند دنیا و حتی آمریکایی می‌کردند نابود می‌شدند، اما با وجود تحریم‌ها به دستاوردهای بزرگی دست یافته‌ایم.
امام جمعه خوانسار گفت: ملت ایران چهل سال که مورد آماج تحریم‌های مستمر و دائمی استکبار قرار گرفته است، دشمن به دنبال براندازی انقلاب اسلامی است، جشن چهلمین سال انقلاب در حقیقت یک مقابله بزرگ با تهاجم دشمن علیه براندازی نظام است، گرچه نقاط ضعف و معضلات وجود دارد اما خدمات گسترده‌ای در انقلاب انجام شده است.
وی با اشاره به انتشار خاطرات یک جهانگرد آمریکایی در فضای مجازی افزود: استکبار جهانی چهره مردم کشور ایران را خشن در دنیا جلوه داده است اما این جهانگرد آمریکایی با سفر به ایران، ایران را امن‌ترین کشور و مردمانش را مهربان ترین مردم دنیا تعریف کرده است.
خواجه کریمی افزود: دشمن دستاوردهای انقلاب را انکار می‌کند، اگر جوان ما شبه و شک دارد به دلیل بمباران شبهاتی که دشمن در فضای مجازی راه‌اندازی کرده است، یک نقطه ضعف کوچک در ایران را بزرگ نمایی می‌کنند تا به انقلاب ضربه بزنند.
وی گفت: آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها گمان نمی‌کردند که مردم جشن‌های چهلمین سال انقلاب را ببینند، اما به مردم دنیا می‌گوییم چهلمین سال انقلاب با وجود تحمیل جنگ نرم و سختش را سپری کردیم،
امام جمعه خوانسارخاطرنشان کرد: انقلاب ما برپایه حکومت اسلامی بنا شده است، انقلاب برای گذران زندگی مردم به بهترین شکل به وجود آمده است، با وجود چالش‌ها مردم بهترین زندگی را نسبت به مابقی کشورها دارند، دشمن قصد دارد دلار به قیمتی برسد که مردم دیگر قدرت خرید نداشته باشند تا از نظام دلسرد و مأیوس شوند.
وی گفت: آمریکا و صهیونیست‌ می‌خواهند فقر و تهی دستی که مردم آفریقا با آن مواجه هستند در ایران نیز اتفاق بیافتد، امروز فساد در آفریقا بزرگ‌ترین تجارت برای استکبار و صهیونیست است، کشور ما با وجود تمام فشارها در بین بسیاری کشورها موفق‌تر است، از لحاظ امنیت اجتماعی کشوری مانند کشور ما در دنیا وجود ندارد.
خواجه کریمی با اشاره به این‌که دارای ارزش ترین نیروی انسانی در دنیا هستیم، افزود: بزرگترین دارایی کشور ما شهدا هستند و کشورعراق و لبنان و فلسطین از کشور ما الگو برداری کردند.
وی افزود: رشادت‎ها و از خودگذشتگی شهدا را باید به دنیا تبیین کنیم، بگوییم که در دوره پهلوی در جنگ جهانی دوم به دلیل ضعف قدرت 11 میلیون نفر جمعیت کشور بر اثر گرسنگی تلف شدند و وقتی از سفیر وقت انگلیس سوال شد چرا این عمل را انجام دادید پاسخ داد که حق مردم ایران بوده است.
امام جمعه خوانسار گفت: با توجه به آماج تحریم‌ها علیه ملت ایران اگر منصفانه نظام چهل ساله انقلاب را با نظام 2500 ساله شاهنشاهی مقایسه کنیم هیچ گاه نمی‌گوییم که ما در این چهل ساله پیشرفت نداشتیم و عقب افتاده هستیم، در دوران شاهنشاهی تمام دارایی‌های کشور ما به غارت برده شد، البته به آرمان‌های واقعی دست نیافتیم، اما اکنون دارای منابع غنی هستیم.
وی افزود: دستاوردهای انقلاب در حوزه‌های مختلف برای مردم تبیین شود تا مردم متوجه شوند که انقلاب چه کارها و عملکردی انجام داده است، در دوران شاهنشاهی ملاقات با مقام ارشد شهرستان خیال انگیز بود، اما در دوران انقلاب این ملاقات‌ها به آسانی انجام می‌شود.
خواجه کریمی افزود: اپوزیسیون در کشور ما هیچ مشکلی ندارد و مردم آزادی بیان دارند، امروز به دنبال اهداف عالی نظام هستیم و بحث کلیت نظام است، بحث این دولت و آن دولت نیست، با وجود نیروی انسانی که بزرگترین سرمایه کشور ما هستند باید در حوزه نرم افزاری و سخت افزاری سرمایه گذاری کینم..
تعداد بازدید: 59
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal