فرمانداری خوانسار
خانه
1397/10/02 صانعی معاون سیاسی فرماندار در جلسه ستاد بزرگداشت 9دی اظهار کرد...
صانعی معاون سیاسی فرماندار در جلسه ستاد بزرگداشت 9دی اظهار کرد... 9دی روز ولایت مداری ،استقامت وبصیرت ملت ایران است.
عبداله صانعی در ستاد بزرگداشت 9 دی اظهار کرد: 9 دی روز ولایت مداری ،استقامت و بصیرت ملت ایران است،که  تمام مولفه‌های مهم برای استمرار و بقای انقلاب می باشد باید لحاظ شود.
وی گفت: ، باید روحیه امید بخشی بین مردم و جایگاه ولایت تبیین شود، باید ارزش ، عظمت ولایت که ستون محکم انقلاب است و می‌تواند اجتماع را به سعادت مطلق برساند بین مردم تبیین شود.
معاون فرماندار خوانسار با بیان این‌که به سخنان مسؤولان ارشد نظام که در تریبون‌ها گفته می‌شود باید توجه ویژه شود، افزود: اُپوزیسیون‌های خارج نشین با کنار گذشتن اختلاف و دیدگاه‌های سیاسی خود متحد شدند تا به اشکال مختلف با فرمان گرفتن از کاخ سفید نظام را براندازند.
وی گفت: نباید در بین مسؤولان اختلافی ایجاد شود، با وحدت و بصیرت و با روشن‌گری دوران تحریم‌ها را می‌توانیم پشت سر بگذاریم.
صانعی تأکید کرد: در دوران انقلاب برای براندازی نظام با تمام ترورها ،جنگ هاو تحریم‌ها نتوانستند کاری انجام بدهند، جریان انقلاب جریانی که برای حفظ آن جوانان این مرز و بوم  هم اکنون جان خود را نثار می‌کنند.
وی گفت:  کلیه کارگزاران نظام درادوار مختلف دوران انقلاب عملکرد و بیلان کار خوبی دارند که موجب سرافرازی ایران است، در حوزه‌های  امنیت،عمرانی، بهداشتی درمانی، فرهنگی، اجتماعی، کشاورزی و صنعت و خدمات انصافأ با توجه به تحریم‌ها پیشرفت خوبی داشتیم.
معاون فرماندار خوانسار گفت: با وجود تمام فشارها،  استقاومت مردم قابل تحسین  وستودنی است، علی رغم همه محدودیت‌ها بیلان نظام جمهوری اسلامی در این چهل ساله قابل مقایسه با سایر کشورهای با قدمت بیش از دو قرن پیشرفت نیست.
وی ضمن قدردانی از فرماندهی انتظامی خوانسار که با طراحی سناریوی امنیت توانسته در امنیت شهرستان ایفای نقش کند، تأکید کرد: در برگزاری مراسم 9 دی حضور جوانان ضروری است.
صانعی گفت: ما مدعی پیرو ولایت امیرالمومنین هستیم، شرکت در اجلاس نماز شهرستان خیلی ضعیف عمل شد، خوانسار شهری است که کرامت نماز باران نسبت شده است شایسته بود این اجلاس با استقبال بیشتری برگزار می‌شد.
.حجت الاسلام رسول خواجه کریمی در ستاد بزرگداشت 9 دی اظهار کرد: حماسه 9 دی بسیارعظیم و کم نظیر در تاریخ جهان است که نشان از آگاهی و بصیرت مردم ایران بود.
وی افزود: 9 دی یکی از مقاطع حساس تاریخ انقلاب اسلامی است، در این روز ملت ایران پیرو نهضت حسینی بودن خود را نشان دادند.
امام جمعه خوانسار گفت: انقلاب ما برگرفته از نهضت عاشورا است، ترفندها و شیوه‌ و روش دشمن در طول تاریخ برای مقابله با نهضت عاشورا وجود داشته و تنها مختص به حال نیست.
وی گفت: بدون هیچ شک و تردیدی هدف دشمن براندازی دین اسلام است و اگر کسی شک دارد هنوز در بدهیات است، دشمن به دنبال براندازی دین به خصوص تشیع و اسلام حرکت زا است زیرا اسلام حرکت زا هم خودش را توسعه می‌دهد و هم در مقابل دشمن ایستادگی می‌کند که برای دشمن بسیار سخت است.
خواجه کریمی افزود: شیوه‌ و روش‎ دشمن برای براندازی دین خدشه دار کردن جایگاه امامت و ولایت در جامعه است، امامت و ولایت یک مقام الهی است و در بین ما انسان‌ها ساری و جاری است و دشمن با این روش و شیوه می‌خواهد جایگاه امامت و ولایت در جامعه تنزل پیدا کند.
وی افزود: مقام روحانیت و مرجعیت در استمرار راه امامت است، دشمن می‌خواهد این دو جایگاه را در جامعه سست کند و اعتماد و اعتبار آنان را در جامعه اسلامی از بین ببرد.
امام جمعه خوانسار ادامه داد: بعد از ائمه روحانیون همیشه امید دشمنان را به ناامیدی تبدیل می‌کردند و مردم مسلمان با راهنمایی روحانیت دین مدار بودند.
وی با اشاره به این‌که یکی از شیوه‌های اصلی دشمن برای براندازی دین در فتنه 88 نشان داده شد، افزود: سال 88 شش ماه کشور دچار فتنه و آشوب بود اما سرانجام با حرمت شکنی و بی‌احترامی به روز عاشورا، ملت با بصیرت ایران به اهداف آنان پی بردند و با خلق حماسه 9 دی فتنه بزرگی که برای براندازی دین ترسیم شده بود را خنثی کردند.
خواجه کریمی گفت: دشمن سرمایه گذاری بسیار می‌کند تا نهضت عاشورا را از ما بگیرند، در دوره‌های مختلف تاریخ مردم ایران نشأت گرفته از نهضت عاشورا در مقابل زورگویان و مستکبران ایستادگی کردند، حتی پیروزی انقلاب به رهبری امام برگرفته از محرم و صفر بود.
وی تصریح کرد: اگر در تمام زمینه‌ها موفق شوند، حتی موجب جدایی مردم با روحانیت شوند، اما گرفتن نهضت عاشورا از مردم ممکن نیست، مردم به صورت خودجوش مجالس عزاداری امام حسین(ع) را برگزار می‌کنند.
امام جمعه خوانسار گفت: نهضت ما عاشورایی است و ما پیروز میدان هستیم، فکر می‌کنند با تمام فشارها و تحریم‌های مختلف می‌توانند ملت ما را شکست دهند اما این خیال‌های دشمن تحقق پیدا نمی‌کند، حضور نوجوانان ایرانی در جنگ تحمیلی برگرفته از اُسطوره‌ها و آداب نهضت حسینی در صحنه کربلا بود.
تعداد بازدید: 64
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal