فرمانداری خوانسار
خانه
1396/08/15 باید با موقعیت شناسی به وظایف خود عمل نماییم
باید با موقعیت شناسی به وظایف خود عمل نماییم

دیدار اعضای بسیج دانش آموزی و برخی مسئولین با فرمانده شهرستان خوانسار به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی

طی این دیدار ضمن تبریک هفته بسیج دانش آموزی و هفته پدافند غیرعامل تصریح نمود: بسیجی بودن یکی از مهمترین مصادیق نخبگی است هماهنگونه که 10% از شهدای این شهرستان را دانش آموزان تشکیل داده اند. آنان در زمانی که انسجام و تشکلی وجود نداشت خودجوش وارد میدان شدند و اگر امروز امنیتی در کشور وجود دارد به دلیل رشادت ها و صداقت آنان بوده است.

شفعتی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اذعان داشت: بسیجیان و مردم باید زمان شناس باشند اگر دیروز جنگ مسلحانه بود امروز اولویت با جنگ فرهنگی است ، جنگ تولید و کاهش وابستگی به دشمن، جنگ سایبری و فضای مجازی . امروز وظیفه ما سخت شده است و حضور شما در بین مردم ضمن بازدارنگی می تواند اثرگذار  باشد.

فرماندار باتاکید بر سرمایه بودن دانش آموزان بیان داشت: ذخایر این شهرستان نیروهای خوب آن است با افتخاراتی که کسب می کنند و آموزش و پرورش نیز باید به وظیفه خود عمل کرده و بستری را فراهم آورد تا خروجی آن افراد نخبه باشند. وی از دانش آموزان بسیجی خواست تا روحیه مطالبه گری داشته باشند و مشکلات را بیان نمایند تا با موقعیت شناسی بتوانیم به وظایف خود عمل نماییم .

در این دیدار برخی دانش آموزان به ارائه برخی مشکلات همچون دبیرستان ویژه افراد ممتاز (تیزهوشان) مشکل سهمیه کم فرزانگان ، ساخت و ساز های بی رویه و مشکلات توریستی، ایجاد مرکز رشد استعدادهای ورزشی،هنری و... ، حضور فرماندار در مدارس، کاش هزینه آزمونها، توجه به افراد نیازمند در امر تحصیل، سیستم های گرامایشی مدارس ، مشکل جداسازی در محرم مطرح و پاسخهای هرکدام نیز ارائه شد.

در پایان از دانش آموزان بسیجی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج دانش آموزی   تقدیر بعمل آمد .

 

تعداد بازدید: 164
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal