فرمانداری خوانسار
خانه
1397/09/15 دانشگاه ها باید سیاسی ترباشند
دانشگاه ها باید سیاسی ترباشند پیام تبریک فرماندارشهرستان خوانسار به مناسبت روز دانشجو

واقعه 16آذر اکنون پس از سپری شدن چندین دهه ،به حادثه تاریخی ودرعین حال زنده ،مهم و تأثیرگذار درعرصه توسعه سیاسی ،اجتماعی ،فرهنگی وعلمی کشور تبدیل شده است.

فراز و فرودهایی که 16آذرتاکنون پشت سرنهاده ودر هردوره ،چیزی برآن افزوده شئه است امروز به منبعی الهام بخش درحیات دانشجویی وسنت سیاسی کشور مبدل شده است .

دانشجویان می بایست در عرصه سیاسی حاضرو موجبات توسعه سیاسی رافراهم آورند و نقد ومطالبه گری راسرلوحه خود قرارداده و مسئولین اجرایی رابه پاسخگویی وادار نمایند.

متأسفانه امروزه فضای سیاسی دانشگاه ها در کشور بخصوص درشهرستان خوانسار که مهد علم وفقاهت بوده وباوجود عالمانی منقد و تأثیرگذار کمرنگ تر می باشدومابایدشاهد خودنمایی بیشتر جوسیاسی در دانشگاه هاباشیم .توجه به این موضوع که نقدسیاسی به معنای مخالفت با نظام نیست بلکه جهت ارتقاء چایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وپیروی از منویات رهبری است تأثیر بسزایی برای رسیدن به اهداف خواهد داشت.

اینجانب روز دانشجو را به همه اساتید گرامی ،دانشجویان فکورواصحاب علم واندیشه کشوربه ویژه دانشجویان شهرستان خوانسار تبریک و تهنیت عرض می نمایم آرزوی توقیقات روزافزون را برای شما دارم

30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal